Wood-House Budowa domów w systemie kanadyjskim


KONTAKT

adres Sikorskiego 35/5
78-550 CZAPLINEK
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
Katalog usług:
Budowa Domu Od Podstaw Czaplinek Budowa Domu Od Podstaw Czaplinek Budowa domów od podstaw- podejmujemy się realizacji projektów inwestorów z wykorzystaniem własnych materiałów, wykonując zlecenia na każdym etapie, od stanu surowego, poprzez prace deweloperskie, aż po budowę domów "pod klucz". Budujemy domy jednorodzinne kanadyjskie, drewnia ... (czytaj więcej)
Ocieplenia Domów Czaplinek Ocieplenia Domów Czaplinek Ocieplenia domów – Wood-House, firma budowlana – budująca domy szkieletowe, domy kanadyjskie, domy drewniane, od podstaw i "pod klucz". Ponadto w ofercie:pokrycia dachowe, w tym: krycie dachów dachówką, wiązary dachowe, ocieplenia dachów, konstrukcje z drew ... (czytaj więcej)
Budowa Domów W Systemie Kanadyjskim Czaplinek Budowa Domów W Systemie Kanadyjskim Czaplinek Budowa Domów Kanadyjskich - nasza firma, od wielu lat, zamuje się budową domów drewnianych w stanie surowym, domów kanadyjskich według własnych i dostarczonych projektów. W naszej bogatej ofercie również, konstrukcje i pokrycia dachowe, konstrukcje z drewna, domy szkieletowe, m ... (czytaj więcej)