Wood-House Budowa domów w systemie kanadyjskim


KONTAKT

adres Sikorskiego 35/5
78-550 CZAPLINEK
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
Katalog produktów:
Domy Energooszczędne Z Drewna Czaplinek Domy Energooszczędne Z Drewna Czaplinek Domy Energooszczędne Z Drewna – firma Wood-House, z Czaplinka (woj.zachodnio-pomorskie), jest rodzinną firmą budowlaną, z wieloletnim doświadczeniem, budującą domy w systemie kanadyjskim, energooszczędne domy drewniane, domy od podstaw, "pod klucz". Obecnie działamy na terenie wielu miast w Polsce, np. Szczecin ... (czytaj więcej)
Domy Drewniane Projekty Czaplinek Domy Drewniane Projekty Czaplinek Domy drewniane projektowanie - nasze prace wykonywaliśmy również, poza granicami kraju, (Francja, Hiszpania, Włochy). Współpracowaliśmy z Canada System-Szczecin, dla której postailiśmy ponad pięćdziesiąt domów w Polsce i za granicą. Podejmujemy się realizacji projektów i ... (czytaj więcej)
Domy W Systemie Kanadyjskim Czaplinek Domy W Systemie Kanadyjskim Czaplinek Domy w systemie kanadyjskim - jesteśmy rodzinną firmą budowlaną, aktywnie i z dużym powodzeniem działającą w branży od wielu lat. Naszą główną specjalizacją jest budowa domów jednorodzinnych drewnianych w systemie kanadyjskim szkieletowym. Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami budowlanymi, ... (czytaj więcej)